Trädgårdssoffa gjutjärn

Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets andra hälft, gavlar i bemålat gjutjärn med dekor av växtslingor, sits och rygg av grönmålade träribbor, längd ca 122, sitthöjd 36 cm

Ytskador, delvis korroderad, ostadig

395634

2016-07-13