Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960), "Mina drömmars stad", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 29x42,5 cm, oramad
395639
2016-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här