Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960), "Mina drömmars stad", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 29x42,5 cm, oramad

395639

2016-07-13