Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960), "Månjazz", signerad Angelica Wiik, 12/290, färglitografi med glitter, ca 30x43,5 cm, oramad

395640

2016-07-13