Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960), "Månjazz", signerad Angelica Wiik, 12/290, färglitografi med glitter, ca 30x43,5 cm, oramad
395640
2016-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här