Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): "Kajplats", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 11/290, ca 43x30 cm, oramad

395641

2016-07-13