Skrivbord Kina

Skrivbord Kina
Skrivbord Kina
Skrivbord Kina
Skrivbord Kina
Skrivbord Kina
Skrivbord Kina
Skrivbord Kina
Skrivbord Kina

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, Kina, tidigt 1900-tal, utfört i trä med dekorationer i kredering, bemålat, h ca 75, 97 x 50 cm

Delar av dekoren borta, bruks- och åldersrelaterat slitage

395643

2016-07-13