Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 800 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA, ca 59x40 cm, oramad
395644
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här