Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): Karusell, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA, ca 59x43 cm, oramad

395646

2016-07-14