Ljusstakar 1800-talets första kvartal

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första kvartal, argent haché, foten med palmettdekor, fasetterad pelare på tassfötter, klotformad ljuspipa, lösa manschetter, höjd 28 cm

Smärre slitage, något sneda, en manschett snarlik

395651

2016-07-13