Fåtöljer 1 par

Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER 1 par, jakaranda, 1900-talets mitt, klädd i svart galon, märkt Rødding denmark norgårds möbelfabrik, sitthöjd ca 43 cm, Cites-intyg medföljer

Slitage

395653

2016-07-13