Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER 1 par, jakaranda, 1900-talets mitt, klädd i svart galon, märkt Rødding denmark norgårds möbelfabrik, sitthöjd ca 43 cm, Cites-intyg medföljer
Slitage
395653
2016-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här