Madeleine Pyk färglitografi

Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad 133/380, färglitografi, bladmått 75x52 cm, oramad

395655

2016-07-15