Madeleine Pyk färglitografi

Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad 109/380, färglitografi, bladmått 75x52 cm

Oramad

395657

2016-07-15