Skåp Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, skåp, 1900-talets första hälft, fanérat i mahogny, beslag i mässing, bakomvarande inredning med lådor och hyllor, skyltmärkt R589.029-C5 4 51, höjd ca 178, 106x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Ytskador, delvis blekt
395659
2016-07-13