Skåp Nordiska Kompaniet

Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet
Skåp Nordiska Kompaniet

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, skåp, 1900-talets första hälft, fanérat i mahogny, beslag i mässing, bakomvarande inredning med lådor och hyllor, skyltmärkt R589.029-C5 4 51, höjd ca 178, 106x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Ytskador, delvis blekt

395659

2016-07-13