Ulf Wahlberg två färglitografier

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF WAHLBERG (1938-2014), (2) Abstrakt 1 & 2, signerade och daterade Ulf Wahlberg -99, 149 resp. 150/160, färglitografier, 33x26, 35x262 cm

395661

2016-08-18