Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPELBORD, sengustavianskt, mahogny, hallstämpel 1793, halvmåneform, utdragbart ben med dold låda i sargen, höjd 75, 96x47, total diameter 93 cm
Sprickor, skador, fanersläpp, sneda ben
395669
2016-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här