Spelbord sengustavianskt

Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPELBORD, sengustavianskt, mahogny, hallstämpel 1793, halvmåneform, utdragbart ben med dold låda i sargen, höjd 75, 96x47, total diameter 93 cm

Sprickor, skador, fanersläpp, sneda ben

395669

2016-07-13