Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, 1900-talets mitt, mässing och trä, höjd 52, diameter 60 cm

Visst slitage

395672

2016-07-13