Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖKBORD, 1900-talets mitt, mässing och trä, höjd 52, diameter 60 cm
Visst slitage
395672
2016-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här