Bordsfläkt

Bordsfläkt
Bordsfläkt
Bordsfläkt
Bordsfläkt
Bordsfläkt
Bordsfläkt
Bordsfläkt
Bordsfläkt
Bordsfläkt
Bordsfläkt

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSFLÄKT, 1980-tal, med belysning, rosa plast, höjd 56 cm

Bruksslitage

395673

2016-07-13