Oscar Cleve oljemålning

Oscar Cleve oljemålning
Oscar Cleve oljemålning
Oscar Cleve oljemålning
Oscar Cleve oljemålning

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR CLEVE (1906-1991): Två vänninor - kafferep i trädgården, signerad och daterad Cleve 39, olja på pannå, ca 52x61,5 cm

395680

2016-07-13