Soffbord 1960-tal

Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, möjligen Italien, 1960-tal, teak och bemålat trä, skiva i aluminium med tryckt abstrakt motiv, otydlig signatur, höjd 49, 65 x 31 cm

Ytligt slitage, ett ben något löst

395690

2016-07-14