Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, möjligen Italien, 1960-tal, teak och bemålat trä, skiva i aluminium med tryckt abstrakt motiv, otydlig signatur, höjd 49, 65 x 31 cm
Ytligt slitage, ett ben något löst
395690
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här