Vägglystrar

Vägglystrar
Vägglystrar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGLYSTRAR, 1 par, 1900-tal, stomme i mässing, behängda med olikslipade prismor, höjd ca 58 cm

Enstaka prismor saknas, enstaka prismor m skador, plymdel saknas

395693

2016-07-14