Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄGGLYSTRAR, 1 par, 1900-tal, stomme i mässing, behängda med olikslipade prismor, höjd ca 58 cm
Enstaka prismor saknas, enstaka prismor m skador, plymdel saknas
395693
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här