Matbord Bruno Mathsson Piet Hein

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, "Superellips", matbord, bordsskivan fanérad i ek, 4 kromade spännben, etikettmärkt och stämplad Fritz Hansen 1984, höjd ca 71, 180x120 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

395702

2016-07-14