Stig Fyring Hötorget Stockholmiana
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG FYRING (1934-2015), Hötorget med Fontänskulpturen Orfeusgruppen av Carl Milles framför Konserthuset , signerad och daterad Stig Fyring, den 3 augusti 1999, blandteknik på duk, 300x200 cm
395708
2016-07-14