Stig Fyring Hötorget Stockholmiana

Såld för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG FYRING (1934-2015), Hötorget med Fontänskulpturen Orfeusgruppen av Carl Milles framför Konserthuset , signerad och daterad Stig Fyring, den 3 augusti 1999, blandteknik på duk, 300x200 cm

395708

2016-07-14