Stig Fyring Odenplan Stockholmiana

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG FYRING (1934-2015), Odenplan, signerad och daterad Stig Fyring, den 9 juni 1999, blandteknik på duk, 180x265 cm

395709

2016-07-14