Stig Fyring blandteknik

Stig Fyring blandteknik
Stig Fyring blandteknik
Stig Fyring blandteknik
Stig Fyring blandteknik
Stig Fyring blandteknik
Stig Fyring blandteknik

Såld för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG FYRING (1934-2015), Karlaplan, signerad och daterad Stig Fyring, den 14 juli 1999, blandteknik på duk, ca 180x350 cm

395710

2016-07-15