Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HAMMARBY IF - STIG FYRING (född 1934 i Stockholm): Kanalplan, signerad och daterad Stig Fyring, den 6 augusti 1999, olja på duk, ca 200x300 cm
Fläckar, smärre tryckmärken
395711
2016-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här