Stig Fyring Hammarby IF Kanalplan, Stockholmiana

Såld för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HAMMARBY IF - STIG FYRING (född 1934 i Stockholm): Kanalplan, signerad och daterad Stig Fyring, den 6 augusti 1999, olja på duk, ca 200x300 cm

Fläckar, smärre tryckmärken

395711

2016-07-15