Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FERNAND LEGER (1881-1955), efter: Figurkomposition, signerad och daterad i trycket F Leger -53, färglitografi, ca 41x51,5 cm
395716
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här