Fernand Leger färglitografi

Fernand Leger färglitografi
Fernand Leger färglitografi

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERNAND LEGER (1881-1955), efter: Figurkomposition, signerad och daterad i trycket F Leger -53, färglitografi, ca 41x51,5 cm

395716

2016-07-14