Gefle kryddburkar

Gefle kryddburkar
Gefle kryddburkar
Gefle kryddburkar
Gefle kryddburkar
Gefle kryddburkar
Gefle kryddburkar
Gefle kryddburkar
Gefle kryddburkar

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KRYDDBURKAR, Gefle, 11 delar, modell "Elsa", 1920/30-tal, blå dekor, höjd 9-21 cm

Krackelyr, vissa skador

395717

2016-07-13