Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KRYDDBURKAR, Gefle, 11 delar, modell "Elsa", 1920/30-tal, blå dekor, höjd 9-21 cm
Krackelyr, vissa skador
395717
2016-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här