Fernand Leger färglitografi

Fernand Leger färglitografi
Fernand Leger färglitografi
Fernand Leger färglitografi
Fernand Leger färglitografi

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERNAND LEGER (1881-1955), efter: Figurkomposition, monosignerad och daterad i trycket FL -53, färglitografi, ca 34,5x44,5 cm

395718

2016-07-14