Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FERNAND LEGER (1881-1955), efter: Figurkomposition, monosignerad och daterad i trycket FL -53, färglitografi, ca 34,5x44,5 cm
395718
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här