Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FERNAND LEGER (1881-1955), efter: Byggarbetare, monogramsignerad i trycket FL färglitografi, ca 28,5x40 cm
395719
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här