Fernand Leger färglitografi

Fernand Leger färglitografi
Fernand Leger färglitografi
Fernand Leger färglitografi
Fernand Leger färglitografi

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERNAND LEGER (1881-1955), efter: Byggarbetare, monogramsignerad i trycket FL färglitografi, ca 28,5x40 cm

395719

2016-07-14