Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WASSILY KANDINSKY (1866-1944): "Bauhaus", färglitografi efter komposition från 1927, signerad i trycket, ca 49x37 cm
395720
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här