Wassily Kandinsky FÄRGLITOGRAFI

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WASSILY KANDINSKY (1866-1944): "Bauhaus", färglitografi efter komposition från 1927, signerad i trycket, ca 49x37 cm

395720

2016-07-14