Angelica Wiik litografi

Angelica Wiik litografi
Angelica Wiik litografi

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): "Tusen och en natt", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, bladmått ca 87x29, oramad

395727

2016-07-21