Angelica Wiik litografi
2016-07-21
395727
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Tusen och en natt", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, bladmått ca 87x29, oramad