Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): "Tusen och en natt", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, bladmått ca 87x29, oramad
395727
2016-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här