Angelica Wiik färglitografi
Valmis
2016-07-21
395729
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Kristallbad", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, bladmått ca 61x42 cm, oramad