Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): "Kristallbad", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, bladmått ca 61x42 cm, oramad

395729

2016-07-21