Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): "Måltid", signerad Angelica Wiik, 260/290, färglitografi, bladmått ca 60x39 cm, oramad

395731

2016-07-21