Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): "Sju hjärtan", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, bladmått ca 56,5x35 cm, oramad

395732

2016-07-21