Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): "Sju hjärtan", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, bladmått ca 56,5x35 cm, oramad
395732
2016-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här