Angelica Wiik litografi

Angelica Wiik litografi
Angelica Wiik litografi

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): Spader dam, signerad Angelica Wiik, 1/290, färglitografi, bladmått ca 56x86,5 cm, oramad

395733

2016-07-21