Angelica Wiik litografi

Angelica Wiik litografi
Angelica Wiik litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): "Nalen", signerad Angelica Wiik, 33/290, färglitografi, bladmått ca 85,5x58 cm, oramad

395734

2016-07-21