Angelica Wiik litografi
2016-07-21
395734
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Nalen", signerad Angelica Wiik, 33/290, färglitografi, bladmått ca 85,5x58 cm, oramad