Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, låda i sargen, vitmålad, draghandtag i mässing, höjd 77, 90x60 cm
Bruksslitage
395751
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här