Skrivbord vitmålat

Skrivbord vitmålat
Skrivbord vitmålat
Skrivbord vitmålat
Skrivbord vitmålat
Skrivbord vitmålat
Skrivbord vitmålat
Skrivbord vitmålat
Skrivbord vitmålat

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, låda i sargen, vitmålad, draghandtag i mässing, höjd 77, 90x60 cm

Bruksslitage

395751

2016-07-14