Ring Björn Weckström
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BJÖRN WECKSTRÖM, "Ara", ring, sterlingsilver och acrylplast, Lapponia, Finland 1978, ursprungligen formgiven 1974 ,ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 14,9 g
Bruksslitage och repor, ringskena med hack
395761
2016-07-18