Ring Björn Weckström

Ring Björn Weckström
Ring Björn Weckström
Ring Björn Weckström
Ring Björn Weckström
Ring Björn Weckström
Ring Björn Weckström
Ring Björn Weckström
Ring Björn Weckström
Ring Björn Weckström
Ring Björn Weckström
Ring Björn Weckström
Ring Björn Weckström

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJÖRN WECKSTRÖM, "Ara", ring, sterlingsilver och acrylplast, Lapponia, Finland 1978, ursprungligen formgiven 1974 ,ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 14,9 g

Bruksslitage och repor, ringskena med hack

395761

2016-07-18