Ulf Aschan oljemålning

Ulf Aschan oljemålning
Ulf Aschan oljemålning
Ulf Aschan oljemålning
Ulf Aschan oljemålning
Ulf Aschan oljemålning
Ulf Aschan oljemålning

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF ASCHAN (född 1930): Stilleben, olja på duk, signerad och daterad U Aschan -84, höjd 51x36 cm

395764

2016-07-14