William Callcott Knell oljemålning

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WILLIAM CALLCOTT KNELL (England, 1830-1880): Stormigt hav med fiskare, olja på duk, signerad W C Knell, diameter 34 cm

Krakelyrer

395768

2016-07-14