Ragnar Persson oljemålning

Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RAGNAR PERSSON (1905-1993): Interiör i snickarverkstad, monogramsignerad R.P, olja på pannå, 32x39 cm

395772

2016-07-14