Bertil Widrandt oljemålning

Bertil Widrandt oljemålning
Bertil Widrandt oljemålning
Bertil Widrandt oljemålning
Bertil Widrandt oljemålning
Bertil Widrandt oljemålning
Bertil Widrandt oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

BERTIL WIDBRANDT (1914-1988): Parismotiv, signerad B Widbrandt, olja på duk, ca 62x50 cm

395773

2016-07-14