Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
BERTIL WIDBRANDT (1914-1988): Parismotiv, signerad B Widbrandt, olja på duk, ca 62x50 cm
395773
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här