Ewald Dahlskog oljemålning

Ewald Dahlskog oljemålning
Ewald Dahlskog oljemålning
Ewald Dahlskog oljemålning
Ewald Dahlskog oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EWALD DAHLSKOG (1876-1951): Kustbild, signerad E Dahlskog -48 cm, olja på pannå, ca 46x55 cm

395774

2016-07-14