Trädgårdsgrupp
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 7 dlr, vitmålat aluminium, inköpt på Nordiska Kompaniet på 1980-talet, bestående av: bord, höjd 73, 131x89, karmstolar, 1 par, 4 stolar, sitthöjd ca 40 cm
En karm lös, bruksslitage
395776
2016-07-14