Trädgårdsgrupp

Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 7 dlr, vitmålat aluminium, inköpt på Nordiska Kompaniet på 1980-talet, bestående av: bord, höjd 73, 131x89, karmstolar, 1 par, 4 stolar, sitthöjd ca 40 cm

En karm lös, bruksslitage

395776

2016-07-14