Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA med olikslipade prismor, rokokostil, 1900-talets mitt, stomme i mässing, sex ljusarmar, höjd ca 68, diam 48 cm.
Smärre slitage samt slitage på lamphållarna.
395780
2016-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här