Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA med olikslipade prismor, rokokostil, 1900-talets mitt, stomme i mässing, sex ljusarmar, höjd ca 68, diam 48 cm.

Smärre slitage samt slitage på lamphållarna.

395780

2016-07-15