Corneille

Corneille
Corneille

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille -89, numrerad XXIV/L, färglitografi, ca 15x21 cm

395783

2016-07-14