Vaser

Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 1 par, porslin, Japan, 1900-tal, Satsuma, dekor av figurscen, höjd 46 cm

Slitage

395785

2016-07-14