Thage Nordholm Gunnar Larsson

Thage Nordholm Gunnar Larsson
Thage Nordholm Gunnar Larsson
Thage Nordholm Gunnar Larsson
Thage Nordholm Gunnar Larsson

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THAGE NORDHOLM (1927-1990) GUNNAR LARSSON (född 1925): Landskap, signerade, litografier, 51x66 resp 47x66 cm

395787

2016-07-14