Frans Lindström akvareller

Frans Lindström akvareller
Frans Lindström akvareller
Frans Lindström akvareller
Frans Lindström akvareller
Frans Lindström akvareller
Frans Lindström akvareller
Frans Lindström akvareller
Frans Lindström akvareller

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRANS LINDSTRÖM (1874-1954): (6) Stockholmsmotiv, signerade F Lindström, akvareller, varierande mått

395788

2016-07-14