Gunnar Zilo
2016-07-14
395789
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR ZILO (1885-1958): Dam i profil, signerad och daterad Zilo -54, olja på pannå, 40x32 cm