Gunnar Zilo

Gunnar Zilo
Gunnar Zilo
Gunnar Zilo
Gunnar Zilo
Gunnar Zilo
Gunnar Zilo

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR ZILO (1885-1958): Dam i profil, signerad och daterad Zilo -54, olja på pannå, 40x32 cm

395789

2016-07-14